Gorzów: Remont budynku i placu zabaw w Przedszkolu im. Bolka i Lolka

2020-12-29 14:07
Gorzów: przedszkole 13
Autor: SG Przedszkole Miejskie nr 13 w Gorzowie.

Przedszkole nr 13 przy ul. Brackiej w 2021 roku czekają prace modernizacyjne. Dotyczyć będą samego budynku, który zostanie ocieplony. Modernizacji doczeka się również plac zabaw.

Zmiany w Bolku i Lolku. Przedszkole Miejskie nr 13 w Gorzowie w nadchodzącym roku czeka kilka oczekiwanych inwestycji. Z jednej z pewnością najbardziej ucieszą się uczęszczające tam dzieci. Odnowiony zostanie plac zabaw. Powstanie tam zjeżdżalnia, wieża z oknami i piaskownica. To tego staną tam huśtawki, karuzela i dwa bujane koniki.

Gorzów: przedszkole 13
Autor: SG Plac zabaw przy PM nr 13.

Remontu doczeka się także sam budynek przy ul. Brackiej. Ściany zostaną docieplone, część drzwi będzie wymieniona. Przebudowane będą schody i tarasy. Całość zostanie odwodniona. Część prac wykonanych zostanie w ramach budżetu obywatelskiego. Łącznie miasto zamierza wydać 240 tys. zł.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE