Burza z piorunami

i

Autor: MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRESS /WARSZAWA/ 11.07.2021

Gorzów: Potężny huk słyszany w całym mieście. Mieszkańcy, uważajcie!

2023-01-31 21:36

Kilka minut po godzinie 21 w całym Gorzowie i okolicach był słyszalny przeraźliwy huk. Nad miasto nadciąga burza, co pokazują radary Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Burza nadciąga do Gorzowa z północy. IMGW wydało ostrzeżenie.

Potężny huk w Gorzowie. Co to było ?!

- Takiego uderzenia to ja już dawno nie słyszałem - napisał na facebooku pan Krzysztof. Spokojnie, to „tylko” burza, która nadciąga na Gorzów z północnej części Polski. W tej chwili (stan na 21:25) burza jest już w powiecie myśliborskim i choszczeńskim. Lada chwila powinna być nad Gorzowem, bo już było słychać pierwsze jej oznaki.

Nie tylko burza dotrze do Gorzowa?

Wraz z burzą nad Gorzów nadciąga silny wiatr oraz deszcz. - Lokalnie występują burze, podczas których porywy wiatru osiągają 75 km/h. Burze przemieszczają się na południowy wschód i wschód – czytamy w komunikacie IMGW. Komunikat jest ważny przez najbliższe kilka godzin.

Burza z piorunami na północy od Gorzowa

W sieci pojawiły się pierwsze nagrania burzy z piorunami w okolicach Szczecina. Wygląda to jednocześnie zjawiskowo i niebezpiecznie. Zobaczcie poniższy film!

Sonda
Czy boisz się burzy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE