Gorzów: Poranna mgła jak u Kinga i początek długiego weekendu

2021-11-10 7:21
gorzów zakorkowany 2
Autor: Fragles W Gorzowie popołudniowe korki to standard.

Jeżeli ktoś dobrze pokombinował, to od dzisiaj będzie się cieszył długim, czterodniowym weekendem. Jeżeli nie, to cóż, też mam dobre informacje, dzisiaj będzie ładna pogoda. Na razie jednak w Gorzowie mgła gęsta jak mleko.

Trzeba uważać na remontowanej Chrobrego i fragmencie Jagiełły. Prace bywają oznakowane różnie i wczoraj w wykopkach drogowych wylądowały dwa auta. Zgodnie z przewidywaniami remont ulicy Bolesława Chrobrego potrwa dłużej. Wcześniejszy termin przewidywał gotową drogę do końca tego roku. Po zaktualizowaniu grafiku o prace archeologów, wykonawca złożył wniosek do magistratu o przedłużenie terminu do maja.

Słoneczna znów w remoncie. Od ubiegłego piątku nie można dojechać do ulicy Polarnej i Gwiaździstej. Objazdy wyznaczono ulicą Olimpijską (której remont też zacznie się w tym miesiącu). Trzeba uważać na znaki. Przypominam, że remontowany wcześniej odcinek od ul. Olimpijskiej do ul. Gwiaździstej został otwarty dla ruchu.

Wymiana nawierzchni na Trasie Nadwarciańskiej miała potrwać do 6 listopada, z uwzględnieniem pogody. Tu leży pies pogrzebany, bo pogoda jest bez rewelacji od kilku dni. Dopiero dzisiaj się to poprawi. Wcześniej było deszczowo i chłodno, co niestety trochę te prace remontowe przedłuży. Jeszcze musimy trochę z tym wytrzymać. Potrafią się w związku z pracami korkować ulice, zwłaszcza te prowadzące do Trasy.

Z kolei na Kombatantów pracuje Eurovia na 250 metrowym fragmencie od Grota-Roweckiego do Bora-Komorowskiego. Wszystko teoretycznie powinno potrwać do połowy listopada. Największe utrudnienia dla kierowców pojawią się na ostatnim etapie prac, kiedy będzie powstawało rondo na skrzyżowaniu Kombatantów z Szarych Szeregów.

WSZYSTKO O FAME MMA 12 | ESKA XD - Radio Eska #35

Na razie w Gorzowie strasznie mgliście, jak w jednej z książek Stephena Kinga. Widoczność słaba, ostrożni muszą być kierowcy. Wbrew pozorom jednak przez większość dnia ma być słonecznie, ale nie ciepło. Teraz na gorzowskich termometrach mamy coś w okolicach 3 stopni, a w ciągu dnia maksymalnie będzie 10. Na szczęście obędzie się bez deszczu. Ciśnienie w okolicach idealnego.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE