MZK gorzow

i

Autor: wikimedia.org W Wigilię autobusów MZK na gorzowskich ulicach będzie zdecydowanie mniej.

Gorzów: Pomóż usprawnić transport publiczny

2022-03-17 10:47

​Chcesz mieć wpływ na to jak będzie wyglądał miejski transport publiczny w najbliższych latach? Weź udział w warsztatach dotyczących tego zagadnienia.

Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z ideą planów zrównoważonej mobilności oraz potencjalnymi korzyściami wynikającymi z ich realizacji. Głównym punktem warsztatów będzie dyskusja, w której wszyscy zainteresowani będą mogli wypowiedzieć się na temat własnych codziennych podróży po Gorzowie i okolicach, preferencjach transportowych oraz potrzebach dotyczących wyboru środka transportu.

Im więcej osób podzieli się swoimi spostrzeżeniami, tym bardziej Plan będzie dostosowany do lokalnych uwarunkowań. Warsztaty odbędą się 31 marca o 13 w Przystani AWF przy Fabrycznej 175. Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Szczegóły na stronach magistratu.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Sprawdzian tylko dla mistrzów. Osiągniesz 10/15?

Pytanie 1 z 15
Urzędowym językiem w Brazylii jest
Ukraińcy ruszyli do urzędów po numery PESEL
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE