Pieniądze

i

Autor: Shutterstock

Gorzów: Pokazała rachunek za ogrzewanie. Ta kwota przyprawia o zawrót głowy! Będzie strajk?!

2023-02-10 14:33

Temat wysokości czynszów i innych rachunków w 2023 w Gorzowie jest bardzo popularny. Mieszkańcy chętnie publikują w sieci swoje rachunki i wymieniają się spostrzeżeniami. Swój rachunek za ogrzewanie opublikowała pani Monika Drubkowska, lokalna aktywistka.

Pokazała rachunek za ogrzewanie w Gorzowie. Kolosalna kwota!

To nie żart. Tak wygląda rachunek za ogrzewanie w Gorzowie (zdjęcie poniżej). - Moje ogrzewanie za mieszkanie 45 m2 wzrosło o 125%. Roczna opłata to ponad 8600 zł. To jakiś absurd - grzmi pani Monika w mediach społecznościowych.

Mieszkanka Gorzowa pokazała w sieci rachunek za ogrzewanie

i

Autor: facebook.com/monika.drubkowska

Szykuje się strajk w Gorzowie?

Lokalna aktywistka prosi innych gorzowian i wysyłanie swoich rachunków za ogrzewanie. - Dane zostaną przeanalizowane i podane do publicznej wiadomości, aby pokazać jak żyje się w naszym mieście, i jak słabo zarabiamy na tle kraju - pisze pani Monika.

- To nie absurd. To rzeczywistość. Niestety w Polsce ludzie nie wyjdą na ulicę, tylko po prostu jak zawsze dadzą radę, godząc się na wszystko - skomentowała wpis pani Natalia. - To przykre i smutne, niestety taka rzeczywistość - dodała pani Greta.

Do sprawy będziemy wracać, bo to z pewnością nie koniec uniesień gorzowian, jeśli chodzi o wysokość rachunków w 2023 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE