Gorzów: Po kortach prawie nie ma śladu. Powstaje nowy parking! [FOTO]

2021-08-30 17:05
gorzów słowianka parking 1
Autor: TogaHA Korty nie do poznania. Trwają prace.

Znalezienie miejsca przed sportowym kompleksem Słowianka to czasami nie lada wyzwanie. Zwłaszcza jak odbywają się zawody lub więcej miłośników aktywnego wypoczynku korzysta z obiektu. To ma rozwiązać problem.

Już jakiś czas temu zarząd spółki CRS Słowianka oraz miasto podjęło decyzje o inwestycji. Prace są widoczne gołym okiem. Zerwano starą nawierzchnię kortów, a teren został ogrodzony. Obejmuje on także dawny bulodrom- plac z drzewami do gry w bule.

W sumie powstanie 130 miejsc parkingowych. Przydadzą się one zwłaszcza, że obok basenów budowana jest hala sportowa na 5 tysięcy miejsc.

gorzów słowianka parking 2
Autor: TogaHA Parking wchłonął także mini park, gdzie grano w bule.

Korty od dawna nie służyły tenisistom. Mające kilkadziesiąt lat były w złym stanie technicznym, a ich remont pochłonąłby miliony. W ich miejsce pojawi się nowa nawierzchnia, na której zaparkują auta.

Z dnia na dzień parking przy gorzowskiej Słowiance nabiera kształtów. Powinien być gotowy do końca października.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE