Gorzów: Ostre hamowanie zakończone przyjazdem karetki. Centrum było zablokowane

2021-01-20 16:56
gorzów wybickiego wymuszenie1
Autor: słuchacz Ul. Wybickiego w obie strony została zablokowana.

Na ul. Wybickiego w środę (20.01) jedna osoba została poszkodowana. Przez kilkanaście minut utworzył się korek sięgający ul. Jagiełły, a wszystko działo się w godzinach szczytu. Policja apeluje o rozsądek i przestrzeganie praw drogowych.

Do zdarzenia doszło w centrum Gorzowa około godz. 12.30. Jak informuje Grzegorz Jaroszewicz z gorzowskiej komendy policji- na Wybickiego samochód osobowy wymusił pierwszeństwo przejazdu​. Efektem było ostre hamowanie autobusu MZK-a i poturbowana pasażerka.

gorzów wybickiego wymuszenie2
Autor: DW Kierowcy stali w korkach.

Na miejscu pojawili się policjanci i karetka pogotowia, która odwiozła kobietę do szpitala. Na Kosynierów Gdyńskich jak i na Jagiełły, ulicach dochodzących do Wybickiego, stał sznur aut. Po dłuższej chwili centrum zostało odblokowane.

Od stanu zdrowia poszkodowanej zależy teraz czy kierowca zostanie ukarany mandatem czy też sprawa trafi do sądu. Policjanci apelują do zmotoryzowanych o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Wypadki na skrzyżowaniach w polskich miastach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE