Gorzów policja

i

Autor: Materiały prasowe KMP Gorzów Zatrzymanym grozi nawet do 5 lat więzienia.

Gorzów: Okradały sklep, w którym pracowały. Jaka kara?

2021-08-11 16:45

Dwie kobiety okradały sklep w którym pracowały. Pomagał im mąż jednej z nich. Towar wynosiły przez ponad miesiąc. Szajka nie wiedziała, że cały proceder został nagrany. Całą trójkę zatrzymała gorzowska policja, za kradzież grozi im do 5 lat więzienia.

Dwie kobiety - 39 i 51 lat - pracowały w sklepie sieciowym w pod gorzowskim Jeninie. Wynosiły towar z magazynu - artykuły spożywcze i przemysłowe - i układały go na paletach stojących na zapleczu sklepu.

Następnie 55- letni mąż jednej z pań podjeżdżał samochodem i zabierał skradziony towar. Złodziejska szajka nie wiedziała jednak, że nagrywają ją  kamery monitoringu.

Gorzów policja

i

Autor: Materiały prasowe KMP Gorzów Część towaru udało się odzyskać.

Jak ustalili funkcjonariusz w ten sposób wyniesiono ze sklepu rzeczy warte prawie 5 tysięcy złotych. Część z nich udało się odzyskać. Cała trójka usłyszała zarzut kradzieży. Mogą trafić do więzienia nawet na 5 lat. 

Jak nie przytyć na festiwalu?| ESKA XD - Fit vlog #28
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE