kino 60 krzeseł

i

Autor: Fragles

Gorzów: Od października DKF Megaron zaprasza na czwartkowe seanse i dyskusje o filmach

2022-09-22 16:56

Dobry film i dyskusja o nim. Tak wyglądają czwartki w kinie w Miejskim Ośrodku Sztuki. Od lat działa tam DKF Megaron. Do rozmów dołączyć może każdy. DKF-owicze nie gryzą.

Gorzowski DKF Megaron wraca w październiku. Będzie można zobaczyć m.in. film z Emmą Thompson, „Powodzenia, Leo Grande”, a w listopadzie dokumentalny "Syndrom Hamleta". I co najważniejsze także o tych produkcjach podyskutować. Bo na tym polega uczestnictwo w dyskusyjnym klubie filmowym. Spotkania odbywają się w czwartki. Do rozmowy dołączyć może każdy i nie ma czego się obawiać.

Nie wyławiamy i nie każemy komuś dyskutować. Jeżeli ma ochotę przyjść i tylko posiedzieć i posłuchać, to zapraszamy bardzo serdecznie. Należy traktować takie spotkanie, jak spotkanie właśnie, z fajnymi ludźmi - mówi Iwona Bartnicka, szefowa DKF Megaron.

kino 60 tabliczka

i

Autor: Fragles

O filmach podyskutować można także przed oficjalnym wznowieniem działalności przez DKF. Do końca września w każdy czwartek członkowie Megaronu spotykają się o godz. 18 i oglądają filmy z repertuaru Kina 60 Krzeseł​, a potem o nich dyskutują przy kawie i ciastkach.

Jak dobrze znasz ród Targaryenów? QUIZ dla prawdziwych znawców Rodu smoka

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego: jak brzmi dewiza rodu Targaryenów?
Jak dobrze znasz ród Targaryenów? QUIZ dla prawdziwych znawców Rodu smoka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE