Gorzów: Nowa izba przyjęć już działa. Zmieniły się numery telefonów [AUDIO i FOTO]

2021-04-24 11:18
gorzów szpital izba 1
Autor: materiały szpitala Gorzów/facebook.com Trzy okienka są dostępn dla pacjentów.

W gorzowskim szpitalu przy Dekerta od poniedziałku (19.04) pacjenci korzystają z przestronnej poczekalni. Elektroniczny system kolejkowy ma usprawnić obsługę. Inwestycja powstała z darowizn m.in. od mieszkańców.

W nowoczesnej izbie przyjęć działają trzy okienka. Za nim do nich się podejdzie, trzeba pobrać bilet i czekać aż na monitorze ukaże się nasz numer. Pacjentom nowe miejsce podoba się, są pod wrażeniem.

Jacy pacjenci mogą korzystać z nowej poczekalni? Mówi Jerzy Ostrouch, prezes gorzowskiego szpitala:

Od godz. 18 do 8 przyjmują tutaj także lekarze nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Nowa izba ma nowe numery telefonów. Dzwonić trzeba pod: 95 78 27 308 lub końcówka 309. Dla pacjentów z COVID-19 w poczekalni wydzielona jest osobna strefa- z salą i wejściem.

gorzów szpital izba 2
Autor: materiały szpitala Gorzów/facebook.com Elektroniczny system to szybsza obsługa.

Przypomnijmy- izba przyjęć powstała w miejscu parkingu pod SOR-em. Jednocześnie może w niej przebywać 60 osób. Zamontowano elektroniczny system kolejkowy. Cała inwestycja powstała dzięki darowiznom związanym z koronawirusem. Kosztowała 2 miliony złotych.

Otwarcie największego punktu szczepień na Pomorzu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE