Gorzów: Atak siatkówka

Autor: FB Atak Gorzów

Gorzów: Niespodziewane zwycięstwo Ataku z liderem

2021-12-06 11:03

Może nie sensację, ale na pewno dużą niespodziankę sprawili siatkarze Ataku Gorzów. Podopieczni Jerzego Boguty pokonali u siebie lidera siatkarskiej III ligi - Iwanickich Gubin 3:2.

Początki nie były łatwe. Przyjezdni wygrali pierwsze dwa sety, do 23 i 18. Gorzowianom nie leżał serwis. Goście jednak też zaczęli popełniać błędy. Mówi Przemysław Boguta, wybrany najlepszym zawodnikiem Ataku w tym spotkaniu:

Osiem zepsutych zagrywek nie poszło na marne. Był to dla nas wstrząs, żeby ostudzić głowę, dać pograć też przeciwnikowi, który nie był nieomylny. Popełnił kilka błędów i to z takich piłek dosyć kluczowych.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 03.12.2021

Gorzowscy siatkarze zaczęli to wykorzystywać i kolejne sety padły już ich łupem. W kolejnych dwóch partiach zwyciężyli do 21 i 22, a w tie-braku było 15 do 10. Atak dzięki zwycięstwu przesunął się na trzecią pozycję w tabeli. Kolejny mecz już w sobotę (11.12). Gorzowianie rozegrają zaległy mecz z wiceliderem - AZS UZ Zielona Góra. Początek o 14.