kuna

i

Autor: SG

Gorzów: Niedziela na pokładzie „Kuny”

2021-11-19 12:56

Gorzowscy wodniacy zapraszają w niedzielę na kolejne dwa rejsy zabytkowym lodołamaczem. Warto wcześniej zarezerwować sobie miejsce przez Facebooka. Będziemy mieli pewność, że na pewno wejdziemy na pokład.

Kolejne rejsy Kuną już w niedzielę (21.11). Zainteresowanie wycieczkami jest duże. Dlatego gorzowscy wodniacy proszą, żeby wcześniej zarezerwować sobie miejsce. Najlepiej wejść na Facebooka Lodołamacz Kuna i wysłać informację, o której chcemy popłynąć i ile osób z nami będzie.

- Unikniemy wtedy przykrego rozczarowania - mówi Łukasz Burak, prezes Stowarzyszenia Wodniaków Przystań Gorzów. - Rezerwacja jest konieczna ze względu na to, że mamy ograniczoną liczbę pasażerów. Możemy zabrać po 40 osób, a przy nabrzeżu pojawiło się 100. Chciałbym zabrać wszystkich, ale niestety nie możemy.

kuna

i

Autor: SG

Lodołamacz Kuna wypływa z portu przy Wale Okrężnym, wjazd od Owczej i zabiera pasażerów na godzinną wycieczkę. Start w niedzielę o godz. 11 i 14. Jeżeli stan rzeki pozwoli rejsy będą odbywały się w kolejnych tygodniach.

Czy wiesz, kiedy przypadają różne rodzinne święta w ciągu roku?

Pytanie 1 z 8
Kiedy wypada Dzień Matki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE