Gorzów: CEZiB

i

Autor: SG

Gorzów: Na warsztaty CEZiB trzeba jeszcze trochę poczekać

2022-02-02 14:51

Do warsztatów CEZiB dostarczane jest wyposażenie. Uczniowie będą z nich korzystać od nowego roku szkolnego.

Warsztaty przy CEZiB-ie pełną parą ruszą od nowego roku szkolnego - zapewniają władze Gorzowa. Pracownie mają być oddawane etapami. O realizację największej inwestycji edukacyjnej pytali na styczniowej sesji (26.01) radni. Prezydent przyznaje, że są duże kłopoty z poszpitalnym budynkiem B, który mimo różnych starań nadal jest niestabilny. Lepiej sprawy się mają, jeżeli chodzi o obiekty nowe jak hala i warsztaty.

Jeśli idzie o halę, czy warsztaty, to tam terminy nie są zagrożone. Jest dostawa wyposażenia dla warsztatów, więc z nowym rokiem szkolnym będziemy gotowi do oddania tych budynków do użytku i funkcjonowania - mówi Jacek Szymankiewicz, wiceprezydent Gorzowa.

Gorzów: CEZiB

i

Autor: SG Warsztaty od ul. Teatralnej są już na ukończeniu.

Na wyposażenie warsztatów miasto wyda 13 mln zł. Przypomnijmy- Centrum Edukacji i Biznesu zostało powołane do życia na sesji w lutym ubiegłego roku. Wtedy magistrat zapewniał, że hala i warsztaty będą gotowe na pierwszego września... 2021 roku.

QUIZ. Największe romanse gwiazd kina. Sprawdź, czy pamiętasz, kto kogo kochał?

Pytanie 1 z 13
Zanim na zabój zakochał się pięknej prawniczce, był znany z romansów. George Clooney swego czasu tworzył parę między innymi z:
QUIZ. Największe romanse gwiazd kina. Sprawdź, czy pamiętasz, kto kogo kochał?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE