Gorzów: Na skrzyżowaniu Roosevelta, Mieszka I i al. ks. Andrzejewskiego znów zmiany w ruchu

2022-07-01 16:55
Skrzyżowanie ul. Mieszka I – Roosevelta i Alei księdza Andrzejewskiego
Autor: Bartłomiej Nowosielski | Urząd Miasta Skrzyżowanie ul. Mieszka I – Roosevelta i Alei księdza Andrzejewskiego

Zmiany wprowadzone zostaną w niedzielę (3.07), w nocy. Wykonawca przebudowy ulicy zajmie północno-wschodnią część skrzyżowania, będzie kładł nową nawierzchnię.

Uwaga kierowcy! Zmiany na skrzyżowaniu ul. Mieszka I, Roosevelta, al. ks. Andrzejewskiego w Gorzowie. W niedzielę (3.07) w godzinach wieczornych i nocnych wykonawca robót zajmie północno-wschodnią część skrzyżowania, będzie kładł nową nawierzchnię. Zamknięty zostanie wjazd z al. ks. Andrzejewskiego w ul. Kazimierza Wielkiego, chodzi o prawoskręt. Udostępniony zostanie wyjazd z ul. Kazimierza Wielkiego w prawo, w ul. Roosevelta.

Chodkiewicza pozostanie jednokierunkowa, ale kierunek ruchu będzie odwrotny niż dotychczas. Kierowcy będą mogli przejechać z Wyszyńskiego do Kazimierza Wielkiego. Przez ul. Chodkiewicza wjeżdżać będą autobusy MZK na osiedle Piaski. Kolejne zmiany w tym rejonie zapowiadane są na 8-10 lipca.

Czyja to piosenka? Sprawdź czy odgadniesz wykonawcę po samym tytule!

Pytanie 1 z 10
Piosenkę "Lepiej mieć" śpiewa:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE