Gorzów; Na podwójnym gazie chciał odśnieżać S3

2021-01-15 12:55
pijany w piaskarce
Autor: foto. lubuska policja

Miał dwa promile i chciał odśnieżać ekspresową S3...pługopiaskarką. Za dużo nie odśnieżył, bo zatrzymali go gorzowscy policjanci. 33-letni obywatel Ukrainy usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwość. Stracił też prawo jazdy.

O prawdopodobnie nietrzeźwym kierowcy pługopiaskarki policjantów poinformowały osoby, które widziały jak wsiada on za kierownice pojazdu na jednej ze stacji paliw przy wjeździe na ekspresowa trójkę. Mundurowi zatrzymali kierowcę, by sprawdzić jego stan trzeźwości.

Kiedy tylko drzwi od pojazdu się otworzyły byli niemal pewni, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. Badanie tylko to potwierdziło. 33-letni kierowca dużego, specjalistycznego auta miał w organizmie niemal 2 promile alkoholu. Na miejscu pojawili się pracownicy firmy, którym przekazana została pługopiaskarka. Kierowca noc spędził w gorzowskiej komendzie.

Bolesny upadek włamywacza na Śląsku. Spadł z okna podczas ucieczki ze sklepu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE