Gorzów: muzeum

i

Autor: SG

Gorzów: Muzeum zaprasza na półkolonie

2021-12-11 13:46

Do ferii zimowych jeszcze trochę czasu jest, ale warto pomyśleć już o zapewnieniu swoim dzieciom zajęć w wolnym czasie. Można już sprawdzić co oferuje gorzowskie muzeum.

Ferie zimowe w gorzowskim muzeum. Przygotowano dwa turnusy półkolonijne dla dzieci od 7 do 10 lat. Pierwszy zaczyna się 17 stycznia, drugi tydzień później, czyli 24 stycznia. żeby zapisać swoją pociechę wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie na stronie muzeum. Zajęcia odbywać się będą od 8 do 16, od poniedziałku do piątku. Przewidziano szereg atrakcji.

Przewidujemy wyjścia do kina, teatru. Mamy tez zaplanowane spotkania z panem wikliniarzem, krawcem, kaletnikiem. Będziemy poznawać zabytki archeologiczne, przygotowywać zimowy kuferek, dzieła plastyczne. Dużo różnych działań - mówi Katarzyna Chorążyczewska, z gorzowskiego muzeum​:

Dzieci będą miały zapewniony ciepły posiłek i ubezpieczenie. Zajęcia odbywać się będą w zespole willowi-ogrodowym przy ul. Warszawskiej. Szczegóły na stronie gorzowskiego muzeum.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie zazwyczaj zarzucają mi, że powiększyłam usta. Tym razem wyjątkowo poszło o niestarannie zrobiony makijaż. Miałam konturówkę nałożoną perfekcyjnie, ale zjadłam szminkę, jedząc przystawki. Kim jestem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE