Gorzów: Młode i ładne dziewczyny poszukiwane

2021-10-25 16:50
Natalia Ślizowska
Autor: Agnieszka Moskaluk Natalia Ślizowska (fot. archiwum).

Gorzowska projektantka mody, Natalia Ślizowska szuka modelek, które mogłyby wziąć udział w sesjach zdjęciowych i filmie promocyjnym. Chodzi o pokazanie nowej kolekcji, która jest szyta specjalnie na wystawę Expo w Dubaju.

Modelki poszukiwane. Szuka ich Natalia Ślizowaska, gorzowska projektantka mody, która pracuje nad nową kolekcją, która będzie prezentowana w styczniu na światowej wystawie Expo w Dubaju. Nie jest to oferta dla każdego. Trzeba spełnić kilka warunków. Dziewczyny muszą być wysokie, minimum metr siedemdziesiąt, w wieku do 25 roku życia i o naturalnej urodzie. Doświadczenie w modelingu nie jest wymagane. Wybrane dziewczyny wezmą udział w sesjach, na których prezentować będą kreacje przygotowywane na Expo.

Jeszcze czeka nas sesja zdjęciowa tych rzeczy tutaj w Polsce, przed wylotem. Bardzo chcemy mieć tez film z modelkami - mówi Natalia Ślizowska, projektantka mody.

Film nagrany będzie w listopadzie na wzgórzach w Czechowie, a sesja zdjęciowa odbędzie się w atelier w Drezdenku. Zainteresowane dziewczyny powinny kontaktować mailowo na adres nataliaslizowska@gmail.com. Szczegóły znajdziecie na Facebooku gorzowskiej projektantki.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem w pierwszej ciąży, to wzbudza tyle emocji! Właśnie kupiłam dziecku pierwszy prezent i bardzo się wzruszyłam! Tyle emocji przy książeczce. Strach pomyśleć, co będzie dalej. Kim jestem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE