Gorzów: Mieszkańcy Wieprzyc zgodni. Zaplanowali wydatki na najbliższe... 6 lat!

2020-06-16 13:03
Gorzów wieprzyce
Autor: TogaHa Główne skrzyżowanie na Wieprzycach. Przy BO było bezkolizyjnie.

Mieszkańcy Wieprzyc wiedzą co chcą robić w ramach Budżetu Obywatelskiego. Podczas konsultacji z urzędnikami bez problemów wybrali pakiet zadań do zrealizowania na przyszły rok. Dodatkowo ustali także kolejne inwestycje, które będą robione za miejskie pieniądze do 2026 roku.

W Gorzowie trwają konsultacje w sprawie inwestycji, które będą realizowane w ramach BO w przyszłym roku. Na Wieprzycach problemów żadnych nie było. Pod wrześniowe głosowanie zostanie poddany pakiet zadań wskazanych przez mieszkańców.

To budowa odcinka ul. Komandosów oraz montaż ławek z oparciami i koszy na śmieci przy ul. Dobrej. Wybrany pakiet ma gwarancję realizacji. Ponadto mieszkańcy ustalili co będą robić w kolejnych latach aż do roku 2026. Zaplanowali, które ulice i chodniki będą wyremontowane i gdzie powstaną place zabaw.

Gorzów wieprzyce
Autor: TogaHa Pętla tramwajowa na Wieprzycach.

W tym tygodniu o swoich pomysłach rozmawiać będą mieszkańcy kolejnych dzielnic m.in.  Zakanala, Zamościa i osiedla Staszica. Każda dzielnica ma do wydania ponad 400 tysięcy złotych

Przypomnijmy: w tym roku- z uwagi na pandemię- konsultację wyglądają nieco inaczej. W rozmowach z urzędnikami biorą udział tylko osoby, które składały wnioski do budżetu. Spotkania potrwają do 25. czerwca.

Ptasia kolumna na drodze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE