Gorzów: Urząd miasta

i

Autor: Łukasz Kulczyński/UM

Gorzów: Miasto gotowe na Święto Niepodległości

2021-11-09 12:37

Patriotyczne śpiewanie, iluminacje i przedstawienia. Miasto jest gotowe na obchody Święta Niepodległości. Jak dowiedzieliśmy się w urzędzie miasta, wydarzenia związane ze świętem rozłożone będą na kilka dni.

Tak jak w poprzednich latach będą chociażby biało-czerwone iluminacje na gorzowskim ratuszu i na IV LO, czyli popularnym "rondzie". Pierwsze wydarzenie odbędzie się jednak już w środę wieczorem. Mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik magistratu:

ALICJA w ESKA Live. Tego koncertu nie możecie przegapić!

W środę (10.11) Miejskie Centrum Kultury zaprasza na muzyczny wieczór patriotyczny do gorzowskich klubów Zodiak i Jedynka, gdzie odbędą się koncerty pieśni patriotycznych.

W Zodiaku start o godzinie 17, Jedynka zaprasza od 15:30. Co poza tym? Filharmonia Gorzowska zaprasza na koncert 2xChopin, a w Teatrze chociażby wystawiona będzie sztuka „Nie książka zdobi człowieka”. Do tego, co Gorzów oferuje na czwartkowe święto (11.11) będziemy jeszcze wracać.

LEL, SWAG i YOLO- czyli jak dobrze znasz młodzieżowy slang!?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od łatwych pytań. Co oznacza słowo FEJM?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE