Gorzów: "Małe przyjemności" z off teatrem

2020-08-05 14:23
Gorzów: Małe przyjemności
Autor: Michał Piatrus Marta Andrzejczyk i Ewa Pawlak w "Małych przyjemnościach".

Marta Andrzejczyk i Ewa Pawlak zapraszają na „Małe przyjemności”. To przedstawienie z pogranicza teatru, muzyki i performance. Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie organizuje kolejne spotkanie z off teatrem.

Wybierz się na „Małe przyjemności”? Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie organizuj kolejne spotkanie z off teatrem. W czwartek (6.08) na dziedzińcu przy Drzymały wystąpią Marta Andrzejczyk i Ewa Pawlak znane z Teatru Kreatury. Aktorki grały m.in w "Betankach" i "Czeczenkach".

Po 10 latach spotykają się ponownie w projekcie z pogranicza teatru, muzyki i performance. „Małe przyjemności” to, jak same ujmują artystki, ich swoisty manifest bycia tu i teraz, taplania się w koszu przyjemności duchowych i cielesnych. Spektakl w dużej mierze oparty jest na improwizacji. Autorkami tekstów i muzyki są same aktorki.

Spektakl w czwartek (6.08) o godz. 20.00. Wstęp wolny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE