Gorzów: Letnia Pozytyvka zaprasza na warsztaty i finałową imprezę

2020-09-17 16:00 Sebastian Górny
Gorzów: Pozytyvka
Autor: Paweł Jaworski Uczestnicy warsztatów będą mieli dostęp do profesjonalnego sprzętu.

Jak miksować muzykę, jak ją produkować dowiedzą się uczestnicy warsztatów organizowanych przez Stowarzyszenie Pozytyvka i Miejskie Centrum Kultury. To ostatnia w tym roku odsłona „Letniej Pozytyvki”. Zajęcia są dla wszystkich, niezależnie od wieku i zaawansowania. Warsztaty zakończy impreza w klubie MagnetOffOn.

Coś dla początkujących DJ-ów i producentów muzycznych. Stowarzyszenie Pozytyvka zaprasza na warsztaty muzyczne. To trzecia, ostatnia odsłona Letniej Pozytyvki. Zajęcia odbędą się w piątek i sobotę, czyli 18 i 19 września. Pierwszy dzień poświęcony jest DJ-om i miksowaniu muzyki z płyt winylowych. Jak produkować muzykę elektroniczną uczestnicy dowiedzą się drugiego dnia warsztatów. Zajęcia są darmowe, nie ma ograniczenia wiekowego.

Warsztaty są dla wszystkich. Zarówno dla tych, którzy chcą dopiero spróbować swoich sił z produkcją muzyki czy miksowaniem. Mamy profesjonalny sprzęt. Też jesteśmy już na tyle doświadczeni, że te informacje potrafimy ładnie przekazać - mówi Piotr Jaworski ze Stowarzyszenia Pozytywka.

Gorzów: Pozytyvka
Autor: Paweł Jaworski W planach miksowanie na płytach winylowych.

Warsztaty DJ-skie odbędą się na bulwarze nadwarciańskim w piątek, początek o godzinie 18.00. W sobotę w klubie MagnetOffOn będzie o produkcji muzycznej. Zajęcia startują o godzinie 16.00. Wstęp wolny. Całość zakończy impreza, która odbędzie się po zakończeniu sobotnich warsztatów. Współorganizatorem jest miejskie Centrum Kultury.