Gorzów: landsbergon

i

Autor: SG

Gorzów: „Landsbergon” nr 8 już do dostania

2021-11-23 18:25

Najnowszy numer poświęcony jest Stanisławowi Lemowi, największemu polskiemu autorowi SF. Prace zawarte w gorzowskim magazynie nawiązują do twórczości Lema. Miłośnicy fantastyki mogą szukać czasopisma w kilku gorzowskich lokacjach.

„Landsbergon” z Lemem w tle już jest. Najnowszy numer gorzowskiego magazynu fantastycznego trafia do rąk czytelników. Egzemplarze dostępne są w urzędzie w byłym Lamusie, a także w galerii handlowej na Zawarciu. ​Wkrótce o kilka sztuk wzbogaci się gorzowska biblioteka przy Sikorskiego i pedagogiczna przy Łokietka. Landsbergon w całości poświęcony jest największemu polskiemu autorowi SF.

Chcieliśmy, żeby te dzieła, które trafią do naszego magazynu opowiadania jak i grafiki były inspirowane twórczością Stanisława Lema. Dlatego przed każdym opowiadaniem zawartym w naszym półroczniaku można znaleźć cytaty z twórczości Lema, które nawiązują bezpośrednio do tych tekstów - mówi Mariusz Sobkowiak, redaktor naczelny, Stowarzyszenie Novum:

Gorzów: landsbergon

i

Autor: SG

W ósmym numerze Landsbergonu znajdziemy kilka opowiadań i prac graficznych gorzowian, w większości absolutnych debiutantów. Czasopismo jest darmowe. Szczegóły na Facebooku stowarzyszenia. W planach wydanie 9 numeru.

Czy jesteś osobą autoseksualną?

Pytanie 1 z 8
Czy czujesz silny pociąg seksualny do innych ludzi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE