złodziej skarbonki

i

Autor: foto. lubuska policja

Gorzów: Kradł aż wpadł. To teraz posiedzi

2020-12-15 14:47

Ukradł skarbonkę z napiwkami, a wpadł na kradzieży artykułów spożywczych. 36-letni mężczyzna święta może spędzić już za kratkami, po tym jak został przyłapany na kradzieży w jednym z gorzowskich sklepów. Jak ustalili policjanci mężczyzna miał na koncie więcej podobnych przestępstw.

O kradzieży skarbonki z napiwkami policja dowiedziała się 7 grudnia. Mundurowi zabezpieczyli monitoring w lokalu, na którym widać jak 36-latek chwyta skarbonkę stojąca na ladzie i ucieka. Były w niej napiwki dla pracowników- około 600 złotych.

Kilka dni później w jednym ze sklepów spożywczych obsługa zatrzymała mężczyznę, który kradł artykuły spożywcze. Był to ten sam złodziej, który pojawił się w lokalu gastronomiczym. Mundurowi ustalili także, że ma on na swoim koncie także kradzież zabawek w sklepie przy Mościckiego, wartych kilkaset złotych.

36-latek usłyszał dwa zarzuty kradzieży w warunkach recydywy . Funkcjonariusze sprawdzają także, czy mężczyzna nie jest odpowiedzialny za inne, podobne zdarzenia.

Restaurator powiesił się przez lockdown? Wstrząsające komentarze po jego śmierci. "Takich ludzi będzie więcej"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE