Gorzów: Koniec utrudnień! Myśliborska będzie otwarta

2021-08-09 14:50
Gorzów myśliborska
Autor: em W tym tygodniu Myśliborska zostanie całkowicie otwarta.

Ulica Myśliborska ma być otwarta dla kierowców jeszcze w tym tygodniu. Na razie warunkowo ale w końcu będzie można nią przejechać. Warunkowo, bo musi być jeszcze dokładne sprawdzony stan techniczny drogi. Nie od razu będzie dostępna w pełnym zakresie, ale będzie można z niej korzystać.

Na razie wykonawca prowadzi na Myśliborskiej ostatnie prace porządkowe aby w końcu można było choć część jezdni udostępnić dla samochodów. - Ruch zostanie puszczony częściowo po zewnętrznych pasach drogi, a następnie w całym zakresie. To stanie się w tym tygodniu - zapewnia Wiesław Ciepiela z magistratu.

Gorzów myśliborska
Autor: em Ciężki sprzęt w końcu zniknie z Myśliborskiej.

Przypomnijmy. Remont gorzowskiej wylotówki w kierunku drogi ekspresowej S3 miał zakończyć się pod koniec ubiegłego roku. Później termin był kilkukrotnie przesuwany. Remont Myśliborskiej dotyczy budowy dwóch pasów od ronda Europejskiego do skrzyżowania z ul. Dobrą. Koszt inwestycji to niecałe 18 milionów złotych.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE