Gorzów: Klasyki w sobotę wieczorem zaparkują na bulwarze

2020-09-11 16:27 Sebastian Górny
Gorzów: bulwar
Autor: Krystian Sudak Sierpniowe spotkanie Gorzowskich Klasyków.

Kolejna gratka dla miłośników zabytkowej motoryzacji. Automobilklub zaprasza na potkanie Gorzowskich Klasyków Wieczorową Porą. Auta staną na bulwarze przy Wildomie, później przejadą przez miasto i skierują się na promenadę w Santoku.

Zabytkowe auta ponownie na gorzowskim bulwarze. W sobotę (12.09) kolejne spotkanie Gorzowskich Klasyków Wieczorową Porą. Samochody i motocykle staną w okolicach Wildomu. Przez godzinę będzie można podziwiać old i youngtimery. Ponad 30 aut, w tym Skoda 105, która jest już prawdziwą rzadkością. Około 19.15 silniki zaryczą i klasyki przejadą przez miasto. Uczestnicy spotkania udadzą się do Santoku, na tamtejszą promenadę. Tam zaplanowano ognisko i rozmowy o motoryzacji.

Tych samochodów przybywa. Właściciele przyjeżdżają, wymieniają się doświadczeniami. Często jest tak, że ktoś coś znalazł, np. jakąś część. Wymieniają się lub dochodzi do sprzedaży, to już indywidualne ustalenia – mówi Krystian Sudak z gorzowskiego Automobilklubu, organizator.

Gorzów: bulwar
Autor: Krystian Sudak Spotkanie miłośników zabytkowej motoryzacji na bulwarze.

Zabytkowe auta i motocykle pojawią się w sobotę od godziny 18 na bulwarze zachodnim. Na 19.15 zaplanowano przejazd przez miasto, a od 20.00 auta stać będą na promenadzie w Santoku.​ Automobilklub gorzowski chce organizować takie pokazy w kolejnych miesiącach, ale wiele zależy od pogody.