gorzów holowanie straż

i

Autor: Fragles Porządki wkrótce na ul. 30 Stycznia.

Gorzów: Kierowcy nie przestawiają aut, a ulice trzeba posprzątać. Lawety kursują [AUDIO]

2021-06-11 14:43

Od 25 maja, jak zaczęły się porządki, około 50 pojazdów gorzowska straż miejska usunęła z centrum m.in z Armii Polskiej czy Krzywoustego. Firma Inneko dba o porządek w mieście, ale napotyka na utrudnienia.

Raz na dwa tygodnie na każdej ulicy w gorzowskim śródmieściu pracownicy spółki działają przez cztery godziny. Za nim dojdzie do porządków, kilka dni wcześnie,j ustawiane są znaki drogowe informujące o pracach. Za szyby wkładane są ulotki. Niestety to nie zawsze działa.

Firma musi wykonywać swoje obowiązki - mówi Andrzej Jasiński, komendant straży miejskiej w Gorzowie:

Właściciel auta za odholowanie musi zapłacić 440 złotych i za każdą dobę na parkingu kolejne 44 złote. Mandaty nie są wystawiane- bo jak mówi komendant- nie o to chodzi, a o czyste ulice.

Sprzątanie potrwa do września, odbywa się ono w godz. od 9 do 13. Apelujemy do kierowców o zwracanie uwagi na znaki drogowe, by nie tracić bezsensownie pieniędzy i nerwów.

Obieżyświat na traktorze wjechał do stolicy. Zatrzymała go policja

QUIZ. Geograficzne rekordy świata. Nawet szkolna "szóstka" nie gwarantuje maksa

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się najwyższy wodospad na świecie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE