Gorzów: Juniorzy Stali walczą o skład. Pierwszy mecz już w niedzielę [AUDIO]

2020-06-09 13:47
Juniorzy szlifują formę przed startem rozgrywek
Autor: www.facebook.com/StalGorzow1947 Juniorzy szlifują formę przed startem rozgrywek

Młodzi zawodnicy Stali Gorzów ciężko trenują przed startem ligowych rozgrywek. W niedzielę (14.06) Moje Bermudy Stal Gorzów podejmie mistrzów Polski- FOGO Unię Leszno. Póki co jeszcze nie wiadomo który z czwórki juniorów pojedzie w tym meczu.

Decyzję podejmie trener Stanisław Chomski a ta do łatwych może nie należeć. Każdy z zawodników daje z siebie 110% na treningach.

Czasem lecą wióry - mówi Wiktor Jasiński, młody zawodnik Stali, posłuchaj:

Rywalizacja o miejsce w składzie motywuje młodych stalowców do poprawy swoich umiejętności. Taką formę chwalą sobie gorzowscy juniorzy.

Posłuchaj, co o rywalizacji mówi Mateusz Bartkowiak:

Podobne zdanie ma Kamil Nowacki, który po kilku latach spędzonych na wypożyczeniu w innych klubach być może dostanie szansę na starty w najwyższej klasie rozgrywek.

Posłuchaj jak rywalizację o miejsce w składzie widzi Kamil Nowacki:

O miejsce w składzie walczy także Rafał Karczmarz. 21-latek ma największe ekstraligowe doświadczenie spośród całej czwórki. Po zakończeniu poprzedniego sezonu chciał zakończyć sportową karierę. Ostatecznie zdecydował się na jej kontynuowanie. Niedzielny mecz Stal-Unia o godzinie 19:15. Z uwagi na epidemię mecz odbędzie się bez udziału kibiców.

Rozmawiamy z rekordzistą Guinnessa w trialu rowerowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE