Gorzów jest piękny - przypominają mieszkańcom urzędnicy

2020-06-19 19:53
Gorzów
Autor: Materiały prasowe Urzędu Miasta Gorzowa. Bilbordy, plakaty. Czy będziemy spacerować po mieście?

Bądź turystą w swoim mieście - jest tyle do zobaczenia - urzędnicy zachęcają gorzowian do spacerów i odkrywania uroczych zakątków miasta. Ruszyła kampania - Poznajmy Gorzów na nowo - ma ona promować miasto wśród... jego mieszkańców.

Do odkrywania uroków Gorzowa ma nas zachęcić 11 bilbordów, 14 plansz na przystankach i ponad 240 plakatów rozwieszonych w różnych punktach Gorzowa.

Mają intensywny kolor więc trudno je przeoczyć. Kampania jest promowana także na stronach internetowych i w mediach społecznościowych urzędu miasta. Jest też hasło ChodżMy i kilka pierwszych propozycji na wycieczki.

Gorzów
Autor: Materiały prasowe Urzędu Miasta Gorzowa. Zielony kolor przyciąga wzrok.

Urzędnicy zachęcają do wypraw nad Wartę i nad Kłodawkę bo to mała rzeczka, a wielkie możliwości. Namawiają by odwiedzić Stary Rynek, bo tam bije serce miasta lub Murawy bo tam czas płynie inaczej. Przypominają także że mamy w mieście 9 parków i 57 kilometrów ścieżek rowerowych.

Czy pomysł spodoba się mieszkańcom i ruszą zwiedzać miasto. A może sami dodadzą coś od siebie? Szczegóły akcji znajdziecie na gorzow.pl.

10. Akcja obrączkowania bocianów w powiecie siedleckim
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE