Gorzów: Jarmark Bożonarodzeniowy

i

Autor: Daniel Adamski/ UM Gorzów Wielkopolski

Gorzów: Jarmark Bożonarodzeniowy na ten moment zgodnie z planem

2021-11-04 12:39

Jarmark Bożonarodzeniowy ma się odbyć, taki jest przynajmniej stan rzeczy na dzisiaj.

W Polsce rozwija się IV fala zachorowań na covid-19, co może mieć wpływ na miejskie wydarzenia. Jak udało nam się jednak ustalić z miejskimi urzędnikami, w tej chwili jarmark jest niezagrożony.

Wstępny termin to 16-19 grudnia. Ważną informacją jest także to, że wydarzenie wraca na swoją pierwotną lokalizację, czyli stary rynek. Niepewny jest za to los miejskiego sylwestra. Mówi Marta Liberkowska z urzędu miasta:

Czy będzie Sylwester, to też jest decyzja, która zostanie podjęta. Przypominam, że wciąż funkcjonujemy w okresie pandemii, więc być może tych elementów, do których mieszkańcy się przyzwyczaili, nie uda się zrealizować.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Nieznane są także jeszcze losy miejskiej wigilii w tym roku. Wszystko zależne jest od rozwoju sytuacji pandemicznej w kraju i mieście. Urzędnicy oczywiście tej się przyglądają i będą reagować na bieżąco. My także będziemy doniesienia z magistratu śledzić i na bieżąco informować.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Święto Niepodległości na świecie. Małe szanse na komplet!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Kiedy Polacy świętują Dzień Niepodległości?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE