Gorzów: Inneko przygotuje projekt oświetlenia cmentarza przy ul. Żwirowej

2021-01-25 16:05
Gorzów cmentarz
Autor: em Cmentarz komunalny przy ul. Żwirowej.

W tym roku projekt, a w przyszłym realizacja? Inneko chce, żeby na zarządzanym przez nich cmentarzu było jaśniej. Zamontowania oświetlenia domagają się mieszkańcy odwiedzający nekropolię przy ul. Żwirowej.

Czy będzie jaśniej na cmentarzu przy Żwirowej? Jest na to szansa. W tym roku zarządzające nekropolią Inneko chce przygotować projekt oświetlenia. Na cmentarzu ma się pojawić 50 nowych lamp.

- To odpowiedź na głosy mieszkańców - mówi Łukasz Marcinkiewicz, prezes spółki. - To postulat naszych mieszkańców od ładnych kilku lat, żeby te najważniejsze części cmentarza oświetlić. Na razie myślimy o obszarze od Parku Słowiańskiego, bo tam faktycznie jest ciemno.

Nowe lampy mogą pojawić się na cmentarzu w 2022 roku, jeżeli urzędnicy gorzowskiego magistratu znajdą pieniądze na realizację inwestycji. Do sprawy będziemy wracać.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE