Gorzów: Filharmonia uczy i bawi on-line

2020-04-22 19:24
Filharmonia Gorzowska
Autor: kłw Filharmonia działa on-line.

Prezentacje instrumentów, koncerty - to wszystko znajdziecie na stronach internetowych i profilach w mediach społecznościowych gorzowskiej filharmonii. Mimo pandemii instytucje kultury przypominają o sobie gorzowianom. Co znajdziecie w sieci.

Jak wygląda i brzmi klarnet, fagot czy rożek angielski. Żeby się dowiedzieć wystarczy zajrzeć na Facebookowy profil filharmonii. To propozycja dla najmłodszych wielbicieli muzyki, ale starsi także znajdą coś dla siebie.

W każdą niedzielę o godzinie 12.00 filharmonia zaprasza na musicalowe spotkania, oczywiście on-line. Można obejrzeć przedstawienia zrealizowane przez gorzowski zespół. Ostatnio była ''Alicja w krainie czarów. Filharmonia udostępnia także inne przedsięwzięcia zrealizowane przez gorzowską orkiestrę.

Inne instytucje także nie próżnują. Już w niedzielę kolejny spektakl w internecie pokaże gorzowski teatr. MOS zaprasza na wystawy i poleca ciekawe filmy. Muzeum organizuje konkursy. O szczegółach będziemy jeszcze informować.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE