Gorzów: Diagnoza potwierdzona. Wiktor Jasiński ma złamany obojczyk!

2021-07-29 11:27
gorzów stal jasinski
Autor: stalgorzow.pl Młodego żużlowca czeka rehabilitacja.

Nienajlepsze wieści płyną z gorzowskiego klubu żużlowego. Utalentowany junior w najbliższym czasie nie wyjedzie na tor. Pod opieką lekarzy będzie się rehabilitował. Jak długo to potrwa na razie nie wiadomo.

Stal Gorzów w czwartkowe przedpołudnie (29.07) podała na swoim facebooku, że Wiktor Jasiński ma złamany obojczyk, na szczęście bez przemieszczeń. Teraz młody gorzowski żużlowiec przejdzie kolejne badania, po których lekarze zadecydują o dalszej formie rehabilitacji.

Oznacza to, że Wiktor nie wystartuje w niedzielnym meczu ze Spartą Wrocław. To kolejne osłabienie gorzowskiej drużyny po kontuzji Thomasa Andersa.

Przypomnijmy- podczas środowych eliminacji (28.07) do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych w Gdańsku junior Stali upadł na tor w siódmym biegu. Uderzył w bandę, trafił do szpitala. Gorzowianie w zawodach zajęli drugie miejsce wraz z Unią Leszno ( po 17 pkt.), która awansowała do finału.

Dzień z Joanną Jóźwik w Tokio
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE