Gorzów centrum

i

Autor: TogaH Cykl "Dobry Wieczór Gorzów" ma ruszyć w maju.

Gorzów: Czwarta odsłona projektu "Dobry Wieczór Gorzów" przed nami

2020-07-24 17:20

Kolejny weekend na Starym Rynku z "Dobry Wieczór Gorzów". Tym razem na scenie przy katedrze zaprezentują się aktorzy gorzowskiego teatru i muzycy filharmonii, to w sobotę. A w niedzielę zespół Nowonarodzeni i Orkiestra Dęta OSP Siedlice.

Magia Obłoków, Aleksander Lasek i orkiestra dęta z Siedlic. To kolejne atrakcje kulturalnego projektu Dobry Wieczór Gorzów. Tym razem na palcu przy katedrze, podczas weekendu będzie można posłuchać sporej dawki muzyki. Już w sobotę (25.07) na scenie aktorzy gorzowskiego teatru zaprezentują spektakl muzyczny "Magia Obłoków". Po nich tradycyjnie zaprezentują się filharmonicy, którzy zaprezentują "Folklor na czterech strunach świata". Te wydarzenia rozpoczną się o godzinie 19.00. Z kolei w niedzielę (26.07) od 17.00 na swój koncert zaprasza Aleksander Lasek i zespół Nowonarodzeni, który gra współczesną muzykę chrześcijańską. A na koniec mocny akcent i koncert Orkiestry Dętej OSP Siedlice.

Jesteśmy już po trzech weekendach z projektem Dobry wieczór Gorzów. Każdego dnia, czyli w sobotę i niedzielę publiczność bardzo dopisuje - mówi Marta Liberkowska z gorzowskiego magistratu.. Mamy wielu gorzowian, ale i gości, bo jak się okazuje mamy turystów, którzy zachęceni ulotkami, plakatami przychodzą zobaczyć co dzieje się na scenie. Zwykle są zadowoleni, a myślę, że nawet zawsze.

Gorzów centrum

i

Autor: TogaH Julia Bury podczas koncertu.

Czy tym razem publiczność też będzie zadowolona? Kto chce się przekonać musi pojawić się w sobotni i niedzielny wieczór na Starym Rynku. Początek sobotniego występu o 19.00 a niedzielnego o godzinie 17.00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE