Gorzów: Czas na kolejny remont. Tym razem ul.Okólna

2021-08-06 14:52
okolna
Autor: foto. UM Gorzów

Od poniedziałku (09.08) utrudnienia na gorzowskich Dolinkach. Ulica Okólna przejdzie gruntowny​ remont. Pierwszy etap to odcinek od strony ronda Solidarności do połowy drogi wewnętrznej ulicy Poniatowskiego.

Odcinek ten zostanie wyłączony z ruchu. Dojazd do ulicy Bema, Poniatowskiego możliwy będzie od strony zachodniej, przez Okólną lub Zamenhofa i Teresy Klimek.W pierwszej kolejności planowane jest wykonanie frezowania istniejącej nawierzchni oraz rozbiórka betonowej podbudowy. Następnie wykonane zostaną wzmocnienia podłoża oraz nowa konstrukcja jezdni.

Prosimy mieszkańców szczególnie okolic ulicy Okólnej aby zwrócili uwagę na te przygotowania  do remontu a informacje w sprawie utrudnień czy objazdów można znaleźć na stronach magistratu - mówi Wiesław Ciepiela z urzędu miejskiego.

Droga zostanie przebudowana na długości około 181 m wraz z częściową wymianą istniejących krawężników, budową odcinka chodnika oraz częściowym odwodnieniem. Prace podzielone będą na trzy etapy. Pierwszy przypomnijmy zaczyna się w poniedziałek.

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...
Ceny warzyw i owoców szokują! Kupujący oburzeni
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE