Gorzów: schody

i

Autor: SG Schody w Parku Słowiańskim (fot. archiwum).

Gorzów: COVID-19 zatrzymał remont schodów w Parku Słowiańskim

2021-03-01 11:23

Oczekiwany remont schodów prowadzących od ul. Kosynierów Gdyńskich do os. Staszica musi jeszcze poczekać. Firma wyłoniona w przetargu zrezygnowała tłumacząc się licznymi zachorowaniami na koronawirusa. Miasto wkrótce ogłosi nowe postępowanie, ale tym razem zakres prac będzie większy.

Na remont schodów w Parku Słowiańskim jeszcze poczekamy. Gorzowski magistrat musiał unieważnić przetarg, ze względu na... koronawirusa. Firma, która wygrała wycofała się, tłumacząc się licznymi zachorowaniami na COVID-19. Przez to nie była w stanie wykonać inwestycji na czas. Urzędnicy przygotowują kolejny przetarg.

- Tym razem jednak zakres prac będzie szerszy - mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy gorzowskiego ratusza – Mieszkańcy zgłaszali swoje oczekiwania dodatkowe, ponad te które były zaplanowane w tamtym przetargu. Chodzi m.in. o remont schodów prowadzących od ul. Fredry. I to zostanie uwzględnione.

Gorzów: schody

i

Autor: SG Schody są w fatalnym stanie.

Opracowywana jest teraz dokumentacja, sam przetarg ma być ogłoszony wkrótce. Remont przeprowadzony będzie w tym roku. Schody w Parku Słowiańskim łączą ul. Kosynierów Gdyńskich z os. Staszica. Na ich remont mieszkańcy czekają od lat.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE