Gorzów: Choinki na Starym Rynku już ubrane

2021-12-06 14:43
Gorzów: choinki
Autor: SG Przedszkolaki ubrały 15 drzewek.

Zadbały o to dzieci z gorzowskich przedszkoli. Maluchy same wykonały ozdoby i dziś o godzinie 12 zawiesiły na drzewkach. Akcja ubierania choinek przez dzieci wróciła do Gorzowa po rocznej przerwie.

Bombki, łańcuchy i inne ozdoby zawisły na choinkach w centrum Gorzowa. W Mikołajki (6.12) w samo południe około 200 gorzowskich przedszkolaków przyszło na Stary Rynek ozdobić 15 drzewek. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, miasto wróciło do sympatycznej akcji związanej z nadchodzącymi świętami. Wszystkie bombki, łańcuch i aniołki ręcznie przygotowały same dzieci.

Gorzów: choinki
Autor: SG

Dla uczestniczących w akcji dzieci przygotowano drobne prezenty. Ubieranie choinek na Starym Rynku to część akcji "Gorzów blisko świąt". To nie koniec świątecznych atrakcji- od wtorku (7.12) rusza okno Mikołaj w byłym Lamusie, a w sobotę (11.12) spływ kajakowy z Gorzowa do Santoka.

QUIZ. Jakiego koloru masz aurę?

Pytanie 1 z 7
W którym z tych miejsc czujesz się dobrze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE