Gorzów: Choinki na Starym Rynku już ubrane

2021-12-06 14:43
Gorzów: choinki
Autor: SG Przedszkolaki ubrały 15 drzewek.

Zadbały o to dzieci z gorzowskich przedszkoli. Maluchy same wykonały ozdoby i dziś o godzinie 12 zawiesiły na drzewkach. Akcja ubierania choinek przez dzieci wróciła do Gorzowa po rocznej przerwie.

Bombki, łańcuchy i inne ozdoby zawisły na choinkach w centrum Gorzowa. W Mikołajki (6.12) w samo południe około 200 gorzowskich przedszkolaków przyszło na Stary Rynek ozdobić 15 drzewek. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, miasto wróciło do sympatycznej akcji związanej z nadchodzącymi świętami. Wszystkie bombki, łańcuch i aniołki ręcznie przygotowały same dzieci.

Gorzów: choinki
Autor: SG

Dla uczestniczących w akcji dzieci przygotowano drobne prezenty. Ubieranie choinek na Starym Rynku to część akcji "Gorzów blisko świąt". To nie koniec świątecznych atrakcji- od wtorku (7.12) rusza okno Mikołaj w byłym Lamusie, a w sobotę (11.12) spływ kajakowy z Gorzowa do Santoka.

QUIZ. Jakiego koloru masz aurę?

Pytanie 1 z 7
W którym z tych miejsc czujesz się dobrze?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE