Gorzów: Chcesz pomóc hospicjum? - wybierz się na kolację

2021-12-02 16:37
gorzów hospicjum żonkile 1
Autor: Fragles Hospicjum św. Kamila w Gorzowie.

III Degustacyjna Kolacja Charytatywna odbędzie się w Hotelu Fado. Dania przygotują najlepsi lokalny szefowie kuchni. Dochód z imprezy przeznaczony będzie na pomoc dzieciom, którymi opiekuje się gorzowskie hospicjum.

Smacznie zjesz i jeszcze pomożesz gorzowskiemu hospicjum. W piątek (3.12) odbędzie się Degustacyjna Kolacja Charytatywna. To już trzecia edycja imprezy. Oprócz przekazania darowizn za wejście, uczestnicy wezmą udział w licytacji atrakcyjnych przedmiotów. Kolację przygotują znani gorzowscy szefowie kuchni, m.in. Dawid Szkudlarek- Top Chef, Paweł Salamon, czy Wojciech Mazur.

Cały dochód zasili konto hospicjum św. Kamila. Sfinansowane będą działania na rzecz dzieci w Świetlicy Jaskółka. Kolacja w piątkowy wieczór w hotelu Fado. Szczegóły znajdziecie na Facebooku, wystarczy wpisać III Degustacyjna Kolacja Charytatywna.

W jaki sposób motywujesz dziecko?

Pytanie 1 z 8
Twój maluch nie chce ubrać się przed wyjściem na spacer. Co robisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE