Gorzów: Amatorzy, rodziny i oldboy'e. Piaszczyste boiska czekają!

2020-06-29 12:43
gorzów siatkówa
Autor: coola Pierwszy wakacyjny turniej już się odbył.

Podczas wakacji w mieście nie trzeba się nudzić. Są propozycje aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Taką możliwość dają trzy nowe boiska przy ul. Czereśniowej.

Epidemia koronwirusa pokrzyżowała niektóre wakacyjne plany. W Gorzowie wolny czas można spędzić na sportowo.Na co dzień dostępny jest kompleks Kukuła przy Czereśniowej. Trzy nowe wytyczone boiska z czystym piaskiem kuszą miłośników siatkówki plażowej. Do tego główne pole ma oświetlenie, więc można grać nawet po zmroku. Za nim się jednak wybierzecie, trzeba umówić się z zarządcą terenu.

Pograć w siatkówkę mogą także drużyny- amatorskie, rodzinne czy oldboy'ów. W każdą wakacyjną niedzielę jubileuszowe Grand Prix na Kukule. Chętne ekipy mogą się zgłaszać przed zawodami. Rywlizacja rusza o godz. 11. Wcześniej, bo od godz.10 turnieje Kukuła Beach Volley Masters Oldboys. Z kolei rodziny będą mogły poszaleć na piachu 18 lipca.

Gorzowianie, przy zachowaniu zasad ostrożności, mogą korzystać także z orlików, siłowni pod chmurką czy placów zabaw. Można także na rowerach, rolkach czy hulajnogach przemierzyć gorzowskie ścieżki.

Muzeum Neonów w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE