Fashion Windows w Gorzowie. Podejrzyj trendy modowe [FOTO]

2021-10-22 16:32
gorzów moda okna 1
Autor: Fragles Okno modowe w galerii Askana.

Modowe okna wystawowe do zobaczenia w pięciu miejscach, w różnych częściach miasta. Zwłaszcza gorzowianki zatrzymują się przy nich, a do zobaczenia kreacje znanej gorzowskiej projektantki.

Natalia Ślizowska, finalistka telewizyjnego "Project Runway" w ten sposób wychodzi do mieszkańców. Czasy pandemii ograniczyły kontakt z szerszym gronem, więc takie okna z kreacjami przyciągają. Pomysł wystawiania się w pustych lokalach zrodził się po czerwcowym Szlaku Kulturalnym.

gorzów moda okna 2
Autor: facebook.com/nataliaslizowska Modowe trendy także widać w Spichlerzu na Zawraciu.

- W dawnej księgarni przy Hawelańskiej zawsze pokazujemy nowości, w Magnacie bardzo artystyczne rzeczy połączone z wydrukami wielkoformatowymi. Mamy także wystawę w Spichlerzu- printy liściaste z bardzo drogiej, angielskiej naturalnej tkaniny - opowiada gorzowska projektantka. 

gorzów moda okna 3
Autor: facebook.com/nataliaslizowska Kreacje widać także przy Drzymały.

Pozostałe dwa modowe okna są w gorzowskim centrum handlowym Askana oraz w pracowni projektantki przy Chrobrego. Niestety problemem jest słońce, które przepala ubrania. Wystawy można podziwiać do wiosny.

Natalia Ślizowska aktualnie pracuje nad nową kolekcją na światową wystawę EXPO 2020, które w styczniu odbędzie się w Dubaju. Szczegóły wkrótce.

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI

QUIZ. Fantazja polskich tłumaczy. Te filmy nazywały się zupełnie inaczej! Zgadniesz jak?

Pytanie 1 z 10
Na początek klasyka. Tłumacz nie przewidział, że będą kolejne części, które niekoniecznie odbywać się będą w szklanym wieżowcu. Tymczasem oryginalnie "Szklana pułapka" to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE