Martin Vaculik

i

Autor: www.stalgorzow.pl Martin Vaculik.

Dwaj żużlowcy Stali Gorzów z dzikimi kartami na SGP

2022-10-04 16:40

Stałymi „dzikusami” zostali Martin Vaculik i Anders Thomsen. Obaj w tym sezonie zmagali się z kontuzjami i obaj też zwyciężali w poszczególnych rundach. W przyszłorocznym cyklu będą mogli ponownie powalczyć o najwyższe cele.

Vaculik i Thomsen „dzikusami” w Grand Prix. W przyszłorocznym cyklu Speedway Grand Prix wystąpi dwóch zawodników Stali Gorzów. Stałe dzikie karty przypadły Andersowi Thomsenowi i Martinowi Vaculikowi. Obaj startowali w tegorocznych rozgrywkach. Słowak zajął 9 miejsce w klasyfikacji generalnej, wygrał dwie rundy, natomiast Duńczyk zakończył na 14 miejscu, wygrywając jedne zawody.

Anders Thomsen

i

Autor: www.stalgorzow.pl Anders Thomsen

W uzyskaniu lepszego wyniku obu przeszkodziły kontuzje, Vaculik był zmuszony opuścić jedną rundę, natomiast Thomsen nie mógł wystartować w 4 ostatnich zawodach. W przyszłym roku mają szansę poprawić swoje osiągnięcia.

QUIZ. Jadalny, niejadalny czy trujący?

Pytanie 1 z 19
Czubajka kania to grzyb:
Kania
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE