Drezdenko: Dramat na drodze. Nie żyje 16 letni motocyklista

2021-07-21 11:57
potracenie motocyklisty
Autor: foto. Lubuska Policja

Tragedia na drodze w Drezdenku. Nie żyje 16 letni motocyklista​, którego potrącił pijany kierowca busa. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez policjantów jeszcze tego samego wieczoru.

We wtorek (20.07) kilka minut po godzinie 20 przy ulicy Lema kierujący busem 26 latek z impetem uderzył w motocyklistę. Siła uderzenia była bardzo duża świadczył o tym kompletnie zniszczony motocykl. Młody mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala ale jego życia nie udało się uratować. Mundurowi ustalili, że w zdarzeniu udział brał 16-letni motocyklista, który zderzył się z jadącym z naprzeciwka mercedesem vito. Kierowca busa uciekł z miejsca zdarzenia. 26-latek został zatrzymany jeszcze tego samego wieczoru. W chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku. Prosi również o kontakt osoby , które były świadkami tego zdarzenia o kontakt z Komisariatem Policji w Drezdenku pod numerem telefonu 477925400.

Olsztyn. Pijany kierowca zatrzymany przez świadków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE