Dramatyczny wypadek w tartaku w Słońsku. Ranna 22-latka!

2021-10-27 15:30
gorzów śmigłowiec lpr
Autor: archiwum redakcji Śmigłowiec LPR przewiózł poszkodowaną.

Policja, prokurator oraz inspektor pracy ustalają okoliczności zdarzenia. Młoda pracownicy trafiła do szpitala w Gorzowie. W środę (27.10) została zraniona drewnianą listwą, a dokładnie tzw. zrzynem tartacznym.

Do zdarzenia doszło w zakładzie przetwórstwa drzewnego w Słońsku. Jak przekazała Klaudia Biernacka z KPP w Sulęcinie - pracująca tam kobieta doznała poważnego urazu.

Zrzyn tartaczny czyli produkt uboczny powstający podczas obróbki drewna lub desek – wyrzuciło z maszyny. Trafił on w 22-latkę, którą przebił na wylot. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował ją do gorzowskiego szpitala.

gorzów tartak zrzyn
Autor: ceneo.pl Tak wyglądają zrzyny tartaczne.

Jak udało nam się dowiedzieć od Agnieszki Wiśniewskiej, rzecznika lecznicy- stan kobiety jest dobry, zajmują się nią specjaliści. Na miejscu wypadku pracuje policja oraz inspekcja pracy. Ustalane są okoliczności wypadku oraz to czy doszło do zaniedbań na terenie zakładu.

Przerażeni rodzice trzymali 3-latkę na rękach. Była nieprzytomna i traciła oddech

Dzieciństwo w PRL. Jeszcze trudniejszy niż poprzedni!

Pytanie 1 z 10
.Które dokończenie jest prawdziwe: Pan Maluśkiewicz był tyci...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE