Do trzech razy sztuka? Parkomaty na gorzowskiej giełdzie są, ale jeszcze nie działają!

2021-02-15 16:45
gorzów giełda kupujący
Autor: materiały Lubuska Policja Giełda cieszy się zainteresowaniem mieszkańców.

Przeciąga się sprawa uruchomienia urządzeń, a dzieje się tak przez mrozy! Niskie temperatury nie dają pracować montażystom i informatykom. Jednak wszytko jest na dobrej drodze, by trzeci termin "odpalenia" parkomatów stał się faktem.

Zarządzający terenem przy Szczecińskiej już dwa razy podawał datę- 7 oraz 14 luty. Za pierwszym razem mróz przeszkodził w wylewaniu betonu, a za drugim w wgraniu oprogramowania do parkomatów.  Przez ostatnie  dwie niedziele opłaty parkingowe pobierali inkasenci OSiR-u.

- Chcemy, aby nowy system sprawnie działał, dlatego nie ma pośpiechu z jego wprowadzeniem. Kierowcy będą mieli do wyboru kilka opcji opłat m.in za osobówki, za ciężarówki, w dni robocze, w niedziele czy wykupienie abonamentu. - wyjaśnia Włodzimierz Rój, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji.

gorzów giełda parkomat
Autor: Mazinio Czy radni zgodzą sie na podwyżki za parkowanie?

Najprawdopodobniej siedem parkomatów działać będzie od 21 lutego. Mają być szybsze w obsłudze, co nie będzie powodować korków w dojeździe do giełdy. Poza gotówką będzie można płacić kartą. Za brak biletu będzie kara- 95 złotych.

Weterynarz leczy owce muzyką
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE