Deptak przy Sikorskiego w Gorzowie. ZMIANY w organizacji ruchu!

2020-06-30 11:00 Kły
gorzów sikor deptak1
Autor: Bartłomiej Nowosielski UM Gorzów Widok na ul.Sikorskiego z katedry.

Zmotoryzowani oczy i uszy otwarte, bo w najbliższym czasie zmiany w gorzowskim centrum w związku z dobiegającym końca remontem głównej ulicy w mieście. O wszystkim informować będą znaki drogowe. Uwaga wracają tramwaje!

Sporo nowości wprowadzą nocną porą (30.06/1.07) drogowcy czyli od środy trzeba się do nich stosować. Chodzi o odcinek od ul. Hejmanowskiej do Chrobrego. Od Pionierów do Chrobrego na tzw. deptaku poruszać się będą mogli tylko piesi, rowerzyści oraz tramwaje.

gorzów sikor mapka
Autor: materiały UM Gorzów Mapka zmian na ulicach przyległych do Sikorskiego.

Fragment od Hejmanowskiej do Pionierów udostępniony zostanie pojazdom w obu kierunkach. Na ulicach przyległych do Sikorskiego powróci organizacja sprzed remontu. Pionierów pojedziemy w stronę Spichrzowej, Obotrycką od Herberta do Pionierów, a na Dzieci Wrzesińskich znów jeden kierunek do Sikorskiego. Cała strefa deptaku została objęta ograniczeniem prędkości do 30 km/h. Sikorskiego ponownie z pierwszeństwem przejazdu.

Zmiany, przypomnijmy, od nocy, a z kolei w czwartek(2.07) na tory wracają tramwaje linii nr 1. Kierowcy proszeni są o ostrożność.