Michał i Dawid Kwiatkowscy

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Zakochany Dawid Kwiatkowski w końcu to powiedział! Fani nie będą jednak zaskoczeni

2023-12-02 9:45

Dawid Kwiatkowski zdobywa serca zarówno młodszych, jak i starszych fanki. Jako wokalista jest obecny na scenie od już dziesięciu lat i stał się jedną z prominentnych postaci w polskiej muzyce. Jednak jego życie osobiste zawsze było otoczone tajemnicą.

Wydaje się, że teraz nadszedł moment, aby rozwikłać wszelkie spekulacje, ponieważ Dawid opublikował na Instagramie swoje uczucia. O co chodzi? To już niedługo się dowiemy!

Niedawno Dawid Kwiatkowski ogłosił, że rezygnuje z programu "The Voice Kids", który był emitowany na antenie TVP2. Decyzja ta wynika z jego pragnienia skupienia się na planach związanych z muzyką i własnym twórczym rozwojem. Teraz artysta czerpie inspirację do tworzenia nowych utworów, podróżując ze znajomymi i odkrywając siebie. W wyniku tego emocjonalnego wyznania, wszyscy wierni fani zostali zaskoczeni, ale w pozytywny sposób.

A jak kiedyś wyglądał Dawid Kwiatkowski? Zobaczcie tylko na te zdjęcia!

Obecnie wokalista przebywa na wyjeździe ze swoimi przyjaciółmi, a trafił do miejsca na świecie, które ma szczególne znaczenie dla niego - Paryż. To właśnie tam, w 2002 roku, jego brat Michał zaczynał swoją przygodę muzyczną jako muzyk, wokalista, producent i kompozytor. Właśnie on osiągnął sukces muzyczny we Francji, a młodszy Dawid również pragnął pójść tą drogą. Dla polskich fanów to dobre wieści, że los Dawida potoczył się inaczej, ponieważ w przeciwnym razie być może nigdy nie mielibyśmy okazji usłyszeć go na scenie.

Przyrodni brat odegrał jednak ogromną rolę w życiu Dawida, za co wokalista oficjalnie podziękował mu podczas Polsat SuperHit Festiwal 2023, kiedy to stanął przed pełną widownią. Powiedział: "To ta osoba, dzięki której dziś tu jestem. On wyjechał do Paryża, rozpoczął swoją karierę i przesłał mi pieniądze, abym mógł kształcić się muzycznie. To właśnie dzięki niemu prawdopodobnie stoję tutaj teraz. Kocham cię bardziej niż słowami mogę wyrazić. Ty byłeś pierwszym, który uwierzył w moje możliwości."

Jak dobrze znasz Dawida Kwiatkowskiego? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Quiz o Dawidzie Kwiatkowskim

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Skąd pochodzi Dawid Kwiatkowski?
Dawid Kwiatkowski chciałby uciec z Polski. Szczere wyznanie w piosence Café de Paris
Dawid Kwiatkowski: „Chyba nie ma dnia, kiedy nie ryczę… Jestem romantykiem”
Sonda
Czy lubisz twórczość Dawida Kwiatkowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE