Betard Sparta Wrocław - ebut.pl Stal Gorzów

i

Autor: Miłosz Staszczyk / Miły z obiektywem

ŻUŻEL

Czy Oskar Fajfer wystąpi w niedzielnym meczu w Lesznie? Mamy najnowsze informacje

2023-06-01 13:13

Oskar Fajfer w miniony wtorek uległ wypadkowi podczas meczu w szwedzkiej Bauhaus-Ligan. 29-letni zawodnik ebut.pl Stali Gorzów wycofał się z dalszej rywalizacji, a kibice drżeli o jego stan zdrowia.

Wszystko w kontekście najbliższego meczu Stali w Lesznie z miejscową Fogo Unią, który będzie bardzo ważny dla obu drużyn patrząc na tabelę PGE Ekstraligi i układu w fazie play-off. "Oskar cały czas odczuwa jednak ból w lewej stopie dlatego już dziś zaczął rehabilitację, która ma za zadanie przywrócić Stalowca do pełni sił” – tak brzmiał komunikat gorzowskiego klubu w środę.

Czy Oskar Fajfer wystąpi w Lesznie? Mamy najnowsze wieści

To pytanie zadają sobie wszyscy gorzowscy kibice od wtorku. I tutaj możemy wszystkich fanów uspokoić, bo według naszych informacji Oskar Fajfer wystąpi w niedzielę przeciwko Fogo Unii Leszno. Zawodnik co prawda narzeka na ból w lewej stopie, ale to nie przeszkodzi mu w jeździe w następnym spotkaniu. Stłuczoną stopę Oskar Fajfer rehabilituje w klinice Rehasport. Żużlowiec dodatkowo ma naderwane ścięgno, ale lekarze zapewniają, że do niedzieli będzie gotowy.

Patrząc z perspektywy sportu żużlowego, to lewa stopa żużlowcowi jest najmniej potrzebna. Zawodnicy jej praktycznie nie używają. Jeśli kontuzji uległaby prawa stopa, to wtedy byłoby gorzej, bo ona odpowiada za "sterowanie" motocyklem w trakcie jazdy.

Bartosz Zmarzlik wywiad
Sonda
Ile punktów zdobędzie ebut.pl Stal Gorzów w tym meczu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE