Gorzów: szkoła

i

Autor: SG IV LO w GOrzowie.

Czy Gorzów może być atrakcyjny dla młodych? O tym w IV LO

2022-11-23 15:50

Młodzi wyjeżdżają z Gorzowa i już nie wracają. Dlaczego? Czego im brakuje? Co może zmienić ich decyzje? O tym opowiedzą sami zainteresowani podczas debaty organizowanej w IV LO.

Dlaczego młodzi ludzie wyjeżdżają z Gorzowa i już nie wracają? O tym rozmawiać będzie gorzowska młodzież w IV Liceum Ogólnokształcącym. ​29 listopada w szkole odbędzie się debata, w której udział weźmie setka uczniów kilku gorzowskich szkół, m.in. gospodarze, I i II LO i Gastronomik. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 10. Na debatę zaproszeni zostali również przedstawiciele władz Gorzowa.

Podobne spotkania odbyły się już w Zielonej Górze i Słubicach, bo problem dotyczy całego województwa lubuskiego. W grudniu ma się odbyć jeszcze jedna, podsumowująca debata na Uniwersytecie Zielonogórskim. Pojedzie na nią 30 młodych ludzi z Gorzowa.

Jak dobrze znasz film "Psy"? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 8
Jakie miasta pełniły rolę plenerów podczas produkcji filmu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE