ciężarówka Coca Cola

i

Autor: Shutterstock ciężarówka Coca Cola

Ciężarówka Coca-Coli znów ominie Gorzów?

2022-11-17 8:57

To pytanie zadaje sobie wielu najmłodszych gorzowian, bo ciężarówka Coca-Coli w ramach świątecznej trasy jest bardzo pożądana. Miasto Gorzów jest jedną z potencjalnych lokalizacji, ale trzeba spełnić jeden warunek. Przypomnijmy, że ostatni raz w Gorzowie ciężarówka Coca-Coli przyjechała w 2017 roku.

Jakie miasta są na trasie ciężarówki Coca-Cola?

Wiemy już, że trasa przebiegnie przez następujące miasta: Płocka, Bydgoszczy, Gdańska, Rybnika, Krakowa, Kielce, Łodzi, Poznania i Ostrowa Wielkopolskiego.

Czy Gorzów znajdzie się na świątecznej trasie Coca-Coli?

Tak, jak wspomnieliśmy, jest jeden warunek do spełnienia. Do 28 listopada trwa specjalne głosowanie na aplikacji Coca-Coli. Trzeba ją pobrać i uzbierać w jednej z gier 100 punktów. Później wybrać miasto, na które się głosuje i gotowe. Jeśli jakieś miasto otrzyma pierwsze 50 000 głosów, to z automatu będzie 10. miastem na trasie popularnej ciężarówki.

Z jakimi miastami rywalizuje Gorzów?

Gorzów to reprezentant województwa lubuskiego. Miasto rywalizuje z takimi miejscowościami jak: Dzierżoniów, Koszalin, Nysa, Sławno, Sieradz, Rzeszów, Łowicz, Inowrocław i Włocławek.

Do kiedy trwa głosowanie w konkursie Coca-Coli?

Głosowanie trwa do 28 listopada do godz. 10, ale może się również zakończyć wcześniej, gdy dane miasto otrzyma 50 000 głosów.

Sonda
Drogowcy będą zaskoczeni opadami śniegu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE