Gorzów: wypadek

i

Autor: OSP Bogdaniec

Bogdaniec: Samochód wyleciał z drogi i wylądował na trawniku

2021-10-12 13:22

Groźnie wyglądający wypadek miał miejsce dziś w Bogdańcu. Samochód wypadł z drogi i wylądował kilkadziesiąt metrów dalej na trawniku, po drodze uderzył w drzewo. Kierowca został odwieziony do szpitala na badania.

Samochód skasowany, kierowca w szpitalu. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj (12.10) około 10.30 w podgorzowskim Bogdańcu. Kierowca BMW stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi, przeleciał przez ścieżkę rowerową, po czym uderzył w drzewo. Ściął choinki i zatrzymał się na trawniku kilkadziesiąt metrów dalej.

Gorzów: Bogdaniec

i

Autor: OSP Bogdaniec

Pojazd został zniszczony. Kierowca przeżył. Karetka pogotowia zabrała go do szpitala na badania. Na miejscu pracowali strażacy ochotnicy z Bogdańca i policjanci, którzy ustalają okoliczności tego zdarzenia.​

Znani polscy inżynierowie. Czy znasz te nazwiska?

Pytanie 1 z 8
Stefan Władysław Bryła współpracował przy budowie wieżowców w USA, m.in. Woolworth Building w Nowym Jorku (wówczas najwyższego budynku na świecie). Był twórcą przepisów dotyczących:
Stefan Bryła
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE