Bartek Zmarzlik

i

Autor: ESKA

ŻUŻEL

Bartosz Zmarzlik pojawił się na stadionie Stali Gorzów! Wiemy, co mistrz świata robił na stadionie im. Edwarda Jancarza

2023-09-20 16:15

Aktualny mistrz świata na żużlu trenował we wtorek (19 września) na stadionie Stali Gorzów. Powód? Oficjalnie nie jest znany, ale z pewnością są to już przygotowania do ostatniej rundy Grand Prix w Toruniu, która będzie decydować o losach złotego medalu.

Bartosz Zmarzlik po dyskwalifikacji przed Grand Prix Danii w Vojens ma teraz zdecydowanie pod górkę. W Danii miało być świętowanie, a skończyło się na skandalu. Teraz reprezentant Polski musi dodatkowo zmotywować się na toruńską rundę mistrzostw świata.

Wychowanek Stali trenował w Gorzowie w miniony wtorek w godzinach popołudniowych. Nie wiemy dokładnie, jaki był cel treningu akurat na stadionie im. Edwarda Jancarza, ale można się domyśleć, że to część przygotowań do zawodów w Toruniu.

Rozpoznajesz legendy Stali Gorzów po zdjęciach?

Pytanie 1 z 18
Kto jest na zdjęciu?
Antoni Kowalski

Przypomnijmy, że Bartosz Zmarzlik ma sześć punktów przewagi nad drugim Fredrikiem Lindgrenem przed ostatnią rundą mistrzostw świata. O brązowy medal także będzie zażarta walka, bo Martin Vaculik i Jack Holder mają po 113 punktów.

Bartosz Zmarzlik wywiad
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE